Poznajcie naszego partnera - aplikację iYoni!

 

Niektórzy mówią, że w życiu nie ma przypadków, inni, że kierują nim wyłącznie przypadki. Niewykluczone, że i jedni i drudzy po trosze mają rację. Jednak bez względu na to, jaka jest prawda najcenniejsza w tym wszystkim jest umiejętność wykorzystania tego, co zastajemy na swojej drodze.

 

Ostatecznie moglibyśmy się przecież potknąć o to i pójść dalej. O wiele więcej korzyści jednak – ręczę! – przynosi nam zatrzymanie się i przyjrzenie temu, co do nas przyszło. Ta myśl przychodzi do mnie za każdym razem, kiedy nawiązuję nową relację. Nie inaczej było i tym razem, kiedy kilka tygodni temu razem z Robertem Statkiewiczem spotkaliśmy się z przedstawicielkami iYoni, aplikacji zajmującej się płodnością. Spotkanie zaczęło się, jak to zwykle bywa, od przedstawienia siebie i swojej idei. Kiedy przy każdym niemal zdaniu wypowiadanym przez Kasię z iYoni, gwałtownie kiwałam głową, potwierdzając, że “my też”, wiedziałam, że to jest to! Co najfajniejsze, tak samo było po ich stronie.

 

Kim jest nasz partner?

iYoni – aplikacja stworzona przez lekarzy iYoni to pierwsza aplikacja stworzona przez lekarzy i profesorów zajmujących się płodnością, bazująca na najnowszej wiedzy medycznej i wiarygodnych badaniach naukowych. To zdecydowanie coś więcej niż zwykły kalendarzyk miesiączkowy, czy przewodnik po dniach płodnych i owulacji.

iYoni służy swoim użytkowniczkom nie tylko do planowania ciąży, ale również do wczesnego wykrywania nieprawidłowości związanych z zaburzeniami płodności i kobiecym zdrowiem.

Aplikację tworzą eksperci ginekologii, endokrynologii, medycyny rozrodu, embriologii, psychologii i seksuologii. Ta specjalistyczna wiedza, którą dzielą się w aplikacji, w połączeniu ze skomplikowanymi algorytmami sztucznej inteligencji, wykorzystanej do precyzyjnej kalkulacji dni płodnych i owulacji, sprawia, że użytkowniczki mogą czuć się zaopiekowane.

iYoni MED – co sądzi lekarz?

Możecie zapoznać się z opiniami i rekomendacjami ekspertów tworzących aplikację. Zapoznaj się z poradami i zdobądź odpowiedzi na nurtujące Cię pytania bez konieczności oczekiwania w kolejce. W razie wątpliwości zawsze możesz skonsultować się z nami online.

iYoni – nie tylko dla kobiet

Funkcja iYoni dla Par jest ważnym powodem, dla którego  panowie mogą pokusić się o męską wersję aplikacji. Droga do rodzicielstwa bywa niekiedy zawiła i warto wówczas mieć oparcie w swoim partnerze. Taką możliwość daje właśnie iYoni dla Par. Połączenie aplikacji kobiety z aplikacją partnera umożliwia udostępnianie ważnych dla pań informacji o cyklu, płodności i nastroju. Nie mniej ważna jest możliwość współdzielenia kalendarza, dzięki czemu partnerzy nie tylko nie zapomną o ważnych dla siebie datach, ale również planowanych wizytach u lekarza. W tej przestrzeni nie mogło zabraknąć specjalistycznych artykułów poruszających ważne i intymne tematy, opracowanych przez doświadczonych seksuologów.

Więcej na temat iYoni znajdziecie na stronie: https://iyoni.app/

 

Aplikację możecie pobrać ze Sklepu Play i App Store