O chorowaniu po ludzku

11 lutego 2023 roku, w Światowy Dzień Chorego, odbędzie się wyjątkowe wydarzenie organizowane przez Fundację Ludzie i medycyna - konferencja O chorowaniu po ludzku.
Chcesz zostać partnerem konferencji? Napisz do nas: anna.chowaniec@ludzieimedycyna.pl
Podczas konferencji na naszej wirtualnej scenie wystąpi 12 mówców i mówczyń — wyjątkowych ekspertów, którym tematy pacjenckie są bardzo bliskie!

Wśród zaproszonych gości są specjaliści w danej dziedzinie: lekarze, badacze i psychologowie oraz eksperci przez doświadczenie, czyli pacjenci i pacjentki, którzy pomimo choroby przewlekłej i związanymi z nią obciążeniami, prowadzą aktywne życie zawodowe. Podczas spotkania będą chcieli podzielić się swoją wiedzą i życiowym doświadczeniem, które może pomóc w odnalezieniu własnej drogi w chorobie.

O czym będziemy rozmawiać?

Na konferencji O chorowaniu po ludzku poruszymy tematy istotne dla wszystkich pacjentów żyjących z choroba przewlekłą, niezależnie od tego jaką.

Porozmawiamy o:
  • Obrazie choroby, czyli o indywidualnym podejściu do choroby i jakim zmianom może ulegać, a także jak może wpływać na komfort życia codziennego;
  • O tym, jak ważny jest głos pacjentów w chorobie i o tym, jak można go odzyskać;
  • Łączeniu pracy z chorobą przewlekłą;
  • Poszukiwaniu rzetelnych informacji w Internecie.
Zostaw nam kontakt do siebie - będziemy informować Cię na bieżąco o konferencji!
Chcesz zostać partnerem konferencji? Napisz do nas! anna.chowaniec@ludzieimedycyna.pl

Nasi partnerzy:

Wydarzenie organizowane jest przez Fundację Ludzie i medycyna w ramach projektu „Rozwijamy aplikację Pacjenci Pacjentom z Tobą”, realizowanego z dotacji programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy, finansowanego przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię w ramach funduszy EOG.